O nas

 

Nasza oferta obejmuje  szeroką gamę wyrobów w postaci stalowych siatek zbrojeniowych standardowych płaskich i rolowanych dostępne w ciągłej sprzedaży. Dopasowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, realizujemy  także liczne zamówienia na siatki specjalne o  nietypowych wymiarach. Nasi wykwalifikowani pracownicy techniczni oraz handlowcy  czuwają  nad jakością produktu, terminowością realizacji zamówień oraz organizacją załadunków. W trosce o komfort naszych kontrahentów do  zakresu  naszych profesjonalnych i kompleksowych usług włączyliśmy współorganizację  transportu zarówno drogowego jak i kolejowego, a także  dostawy  loco plac budowy.

Ponad 140-letnie doświadczenie w branży w połączeniu z innowacyjnymi technologiami, specjalistycznym parkiem maszynowym, nowoczesnym systemem efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem gwarantują nam niezmiennie wysoką pozycję w rankingu producentów wyrobów stalowych. Nasi klienci, do których zaliczają się prestiżowe europejskie firmy budowlane, doceniają nas jako otwartego na nowe rozwiązania partnera oraz  rzetelnego i sprawdzonego dostawcę najwyższej jakości produktów.

Kluczem do naszego sukcesu jest zadowolenie klienta, które zapewnia wysoka jakość oferowanych produktów i usług gwarantowana licznymi aprobatami technicznymi oraz wprowadzonym od roku 1998 Systemem Zarządzania Jakością wg. ISO 9001. Nasze wyroby, spełniając restrykcyjne wymogi certyfikatów międzynarodowych, zostały dopuszczone do obrotu na rynkach Polski, Szwecji, Niemiec, Francji, Słowacji, Norwegii i Finlandii. Dzięki rozpoznawalnemu znakowi firmowemu i licznym  referencjom zdobywamy wciąż nowe rynki.

Współczesne mechanizmy rynkowe wymuszają na przedsiębiorcach  ciągłe podnoszenie jakości realizowanych projektów przy  równoczesnym skracaniu czasu potrzebnego na ich wykonanie. Oznacza to,  że w gospodarce XXI wieku nie ma miejsca  na nadmiernie czasochłonne i zawodne technologie.  Najlepszym rozwiązaniem dla  budownictwa  jest dziś zgrzewana siatka zbrojeniowa, dzięki której pracochłonne wiązanie zbrojeń to już przeszłość.

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę na siatki standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży.  Realizujemy także zamówienia na siatki o nietypowych wymiarach.

Nasze towary wytwarzane  są ze stali niskowęglowej  zgodnie  z wymogami norm dla poszczególnych krajów i posiadają wszystkie stosowne dopuszczenia wymagane prawem budowlanym.

Odpowiednie zbrojenie to jeden z najważniejszych etapów prac budowlanych. W ścianach, posadzkach, stropach, mostach i wiaduktach znajduje się stal dająca bezpieczeństwo całej konstrukcji oraz jej użytkownikom.

W naszej ofercie, oprócz siatek zbrojeniowych, znajdują się  druty oraz  pręty żebrowane i gładkie o średnicach od 4,00 mm do 12,00 mm, zaliczane  do  klasy A-III N, według klasyfikacji stali do zbrojenia betonu, określonej w  PN-EN 1992-1-1:2008.

Położenie naszego przedsiębiorstwa na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych jest niezwykle korzystne ze względów logistycznych. Sąsiedztwo znajdującego  się w Sławkowie Euroterminala  ułatwia współpracę z tymi odbiorcami i dostawcami, dla których kolej jest najdogodniejszym środkiem transportu.