O nas

 

Nasza oferta obejmuje  szeroką gamę wyrobów w postaci stalowych siatek zbrojeniowych standardowych płaskich i rolowanych dostępne w ciągłej sprzedaży. Dopasowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, realizujemy  także liczne zamówienia na siatki specjalne o  nietypowych wymiarach. Nasi wykwalifikowani pracownicy techniczni oraz handlowcy  czuwają  nad jakością produktu, terminowością realizacji zamówień oraz organizacją załadunków. W trosce o komfort naszych kontrahentów do  zakresu  naszych profesjonalnych i kompleksowych usług włączyliśmy współorganizację  transportu zarówno drogowego jak i kolejowego, a także  dostawy  loco plac budowy.

Ponad 140-letnie doświadczenie w branży w połączeniu z innowacyjnymi technologiami, specjalistycznym parkiem maszynowym, nowoczesnym systemem efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem gwarantują nam niezmiennie wysoką pozycję w rankingu producentów wyrobów stalowych. Nasi klienci, do których zaliczają się prestiżowe europejskie firmy budowlane, doceniają nas jako otwartego na nowe rozwiązania partnera oraz  rzetelnego i sprawdzonego dostawcę najwyższej jakości produktów.

Kluczem do naszego sukcesu jest zadowolenie klienta, które zapewnia wysoka jakość oferowanych produktów i usług gwarantowana licznymi aprobatami technicznymi oraz wprowadzonym od roku 1998 Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001 : 2000. Nasze wyroby, spełniając restrykcyjne wymogi certyfikatów międzynarodowych, zostały dopuszczone do obrotu na rynkach Polski, Szwecji, Niemiec, Francji, Norwegii i Finlandii. Dzięki rozpoznawalnemu znakowi firmowemu i licznym  referencjom zdobywamy wciąż nowe rynki.

Współczesne mechanizmy rynkowe wymuszają na przedsiębiorcach  ciągłe podnoszenie jakości realizowanych projektów przy  równoczesnym skracaniu czasu potrzebnego na ich wykonanie. Oznacza to,  że w gospodarce XXI wieku nie ma miejsca  na nadmiernie czasochłonne i zawodne technologie.  Najlepszym rozwiązaniem dla  budownictwa  jest dziś zgrzewana siatka zbrojeniowa, dzięki której pracochłonne wiązanie zbrojeń to już przeszłość.

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę na siatki standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży.  Realizujemy także zamówienia na siatki o nietypowych wymiarach.

Nasze towary wytwarzane  są ze stali niskowęglowej  zgodnie  z Aprobatami Technicznymi ITB i posiadają wszystkie stosowne dopuszczenia wymagane prawem budowlanym.  

Odpowiednie zbrojenie to jeden z najważniejszych etapów prac budowlanych. W ścianach, posadzkach, stropach, mostach i wiaduktach znajduje się stal dająca bezpieczeństwo całej konstrukcji oraz jej użytkownikom.

W naszej ofercie, oprócz siatek zbrojeniowych, znajdują się  druty oraz  pręty żebrowane i gładkie o średnicach od4,00 mmdo12,00 mm, zaliczane  do  klasy A-III N, według klasyfikacji stali do zbrojenia betonu, określonej w  PN-B-03264:1999.

Położenie naszego przedsiębiorstwa na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych jest niezwykle korzystne ze względów logistycznych. Sąsiedztwo znajdującego  się w Sławkowie Euroterminala  ułatwia współpracę z tymi odbiorcami i dostawcami, dla których kolej jest najdogodniejszym środkiem transportu.